Cenová ponuka a obhliadka zdarma

+421 904 515 100

info@aqua-izoling.sk

O nás 

Aquaizoling Slovakia

Spoločnosť Aquaizoling vznikla v roku 1991, pôvodnú firmu založil Ing. Róbert Petriska, od roku 2016 vedie spoločnosť Ing. Vladimír Gubien a pán Petriska si užíva zaslúžený dôchodok.

Dlhoročná tradícia spoločnosti je garanciou , že tím, ktorý pracuje vo firme niekoľko rokov má potrebné skúsenosti s mnohými typmi problémov, ktoré spôsobujú vlhkosť muriva. Za roky existencie sme sa stretli už s takmer každým problémom a preto Vám vieme pomôcť. Často sa žiaľ stretávame s tým, že na stavbe prídeme sanovať to čo už sanované bolo buď svojpomocne, alebo inou firmou. Preto treba dbať na dôkladný výber spoločnosti, lebo v konečnom dôsledku sa môže stať , že budete platiť 2x.

Máme skúsenosti s rôznymi typmi budov ako napríklad:

 • rodinné domy rôznych konštrukcií,
 • sklady, pivnice,
 • nákupné centrá,
 • vojenské priestory,
 • sakrálne stavby ako kostoly alebo kaštiele,
 • tunely a iné cestné objekty,
 • podzemné parkoviská,
 • wellness centrá, hotely a penzióny,
 • väznice,
 • bytové domy a iné

Vieme pomôcť s problémami ako je vzlínajúca vlhkosť, mokré murivo. 

Injektážou riešime stabilizáciu podložia pri narušení statiky, základových pásov. Pomocou injektáže vieme zabezpečiť aj trhliny v betónových konštrukciách tzv. zašívaním. 

Vlhnutie muriva môže spôsobovať: poškodená, nesprávne zhotovená, absentujúca vodorovná, resp. zvislá izolácia alebo izolácia po životnosti, tepelné mosty a kondenzácia vlhkosti v murive, na povrchu muriva, poškodené vodovodné, kanalizačné, dažďové potrubie, kondenzácia vlhkosti pri potrubiach, chráničkách potrubí, technických priestoroch, zatekanie vody z poškodenej strechy, atiky a. i. Cieľom injektáže muriva je vytvoriť horizontálnu chemickú bariéru, ktorá zamedzí stúpaniu kapilárnej vlhkosti do stien

Existuje niekoľko iných spôsobov odstránenia vlhkosti:

 • injektáž nízkotlaková
 • elektrické vysúšanie
 • podrezanie muriva
 • rôzne zariadenia na type osmózy

Výber riešenia závisí od mnohých faktorov, ako sú napríklad druh muriva, rozsah navlhnutia, statika stavby a tiež finančné možnosti investora. Každý typ má svoje benefity ale aj negatíva. Ako napríklad to , že sanačné malty sú dočasné, a pod. Preto Vám ponúkame konzultáciu zdarma a pomôžeme Vám nájsť vhodné riešenie. Navyše na našu injektáž máte 10 ročnú záruku.

Výhody vysokotlakovej injektáže realizovanej spoločnosťou Aquaizoling Slovakia

✓  Vplyvom reakcie s vlhkosťou sa rozpína.

✓ Preniká kapilárnym systémom.

✓  Vytvára súvislú izolačnú vrstvu.

✓  Elastická, flexibilne pracuje so stavbou.

✓  Nenarušuje statiku ani vzhľad stavby.

✓  Trvalé riešenie, dlhá životnosť.

Vzlínajúca vlhkosť je zapríčinená vlhkosťou stúpajúcou zo zeme do stien budovy. Vlhkosť môže stúpať v stenách, pretože väčšina stavebných materiálov obsahuje malé póry. Tieto póry “sajú” vodu zo zeme a vlhkosť stúpa stenami, rovnako ako olej stúpa knôtom lampy. Na tento problém je jedinečné riešenie a to injektáž muriva. Bez narušenia statiky a obmedzenia prevádzky, šetrným ale vysoko efektívnym spôsobom. Ak máte v pláne pustiť sa do niektorej z invazívnych stavebných metód svojpomocne, tento krok sa nemusí vôbec vyplatiť. Všetky postupy, ktoré vyžadujú stavebné skúsenosti je lepšie zveriť do rúk špecialistov, ktorí majú so zvolenou metódou dostatočné skúsenosti. V opačnom prípade riskujete poškodenie nehnuteľnosti alebo nutnosť vynaloženia ďalších nákladov pri oprave neúčinného zásahu.

Certifikáty

" Certifikát kvality pre spoločnosť Adcos , pre ktorých sme na Slovensku výhradný zástupcovia"

Partneri

Vážení zákazníci a odberatelia,

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne referencie a dôveru.

Radi by sme Vás upozornili, že od júna 2023 sídlime na novej adrese, veríme že sa Vám nové priestory našej spoločnosti budú páčiť.

Nájdete nás na Kúpeľnej 562/17 v Bojniciach- oproti penziónu Termal.

Otváracie hodiny ostali nezmenené PO-PIA- v čase 7:00-15:30

Tešíme sa na spoluprácu.

Tím Aquaizoling