Cenová ponuka a obhliadka zdarma

+421 904 515 100

info@aqua-izoling.sk

Realizácie- viac realizácií nájdete v galérii na našej FB stránke

Ďalšie realizácie nájdete na:

Po realizácii nezabúdajte na sanačné omietky. Každý náš zákazník dostane návod ako správne postupovať po injektáži stien. 

Nasledujúce úkony závisia od miery poškodenia stien vlhkosťou.

Osekanie zasolených a zavlhnutých omietok a ich následná výmena za nové sanačné či tesniace hydroizolačné omietky je často potrebná. Je dôležité si uvedomiť, že bežné omietky, sadrové stierky, nie sú vhodné pre povrchy poškodené vlhkosťou.

Dôvod je jednoduchý – tieto materiály nedokážu dostatočne odvádzať zbytkovú vlhkosť a nemajú dostatok pórov na ukladanie kryštalických vodorozpustných solí. 

Sanačné omietky majú dôležitý účel ako doplnková súčasť sanačných opatrení na stenách postihnutých vlhkosťou, vzlínaním, zatekaním a výkvetom vodorozpustných solí. Ich využitie prináša časové a finančné úspory, pretože sanačné omietky sú vhodné aj na vlhké a poškodené povrchy. Navyše, majú výrazne väčšiu odolnosť voči vlhkosti oproti bežným omietkam a dokážu tak účinne riešiť problémy na vlhkosťou poškodených plochách.

Sanačné omietky sú vhodné na omietanie a izoláciu stien, soklov, podzemných aj nadzemných konštrukcií v interiéri aj exteriéri. Ich aplikácia závisí od konkrétnej stavby a rozsahu poškodenia spôsobeného deštruktívnymi účinkami vlhkosti.

Vďaka sanačným omietkam získate spoľahlivú ochranu pred vlhkosťou a zároveň predchádzate degradácii vašich konštrukcií. Zlepšite kvalitu a trvanlivosť svojho objektu s našimi kvalitnými sanačnými omietkami, ktoré sú navrhnuté s ohľadom na najnovšie technológie.

Neváhajte nás kontaktovať, ak potrebujete riešenie pre vašu konkrétnu stavbu. Naši odborníci vám radi poradia a pomôžu vybrať správne sanačné omietky, ktoré zodpovedajú rozsahu a druhu poškodenia spôsobenému vlhkosťou.

Spoľahnite sa na naše odborné znalosti a skúsenosti. Pomôžeme vám vybrať a dodáme správny typ omietky, ktorý je schopný efektívne odvádzať vlhkosť a zabezpečiť ochranu vašich stien. Vaša stavba si zaslúži len to najlepšie. 

Sanačné omietky máme v ponuke a preto si ich môžete aj priamo od nás zakúpiť na výborné ceny.